orenbeldesi.com | Guncel Tarafsiz Haberin Dogru Adresi
ÖZDİLEK AVM EYNESİL DEDİ
Eynesil Kemaliye köyü eski Dernek Başkanı Hasan Cıvak'ın başına talih kuşu kondu
ÖREN-RABİA NAZ VATAN'A AĞLIYOR
Rabia Naz VATAN (10) kızımızı kaybettik
FATMA TUFANOĞLU VEFAT ETTİ
Ören Beldesi Camidüzü mahallesi sakinlerinden Fatma TUFANOĞLU vefat etti
'şeker fabrikaları' daveti
Karamollaoğlu'ndan, Hatay'a giden ünlülere 'şeker fabrikaları' daveti
Ahmet Ceylan'ın eşi vefat etti
Eynesil Medyası gazetecilerinden Ahmet CEYLAN eşi Tenzile CEYLAN vefat etti
Kemaliye'den Muhteşem Gece

Kemaliye'den Muhteşem Gece

  Bu haber 08 Nisan 2013, Pazartesi 19:27:28 eklenmiştir. 4338 kez okunmuştur.
Kemaliye\'den Muhteşem Gece Eynesil Kemaliye Köyü görkemli bir dayanışma gecesi yaptı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eynesil Kemaliye Köyü “Gabuğunu” Gırdı
Eynesil Kemaliye Köyü Derneği;  görkemli bir gecede Eynesil ve Giresunluları bir araya getirdi.
 
Şişli Ayazağa'da kurulu bulunan Eynesil Kemaliye Köyü Derneği geleneksel hale getirdiği gecesini yine büyük bir katılımla yaptı.

 
7 Nisan 2013 Pazar akşamı İstanbul- 4.Levent’te Halay Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen geceye; MHP İstanbul Milletvekili MHP Genel Başkan Yardımcısı TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Celal ADAN Şişli Belediye Başkanı Mustafa SARIGÜL,  Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç,  , ANAVATAN Partisi Genel Başkanı  İbrahim ÇELEBİ, Sarıyer AK Parti ilçe Başkanı Hüseyin ÖZDEMİR, Eynesil AK Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim TOPAL, MHP İstanbul  İl Başkan Yardımcısı Selami ŞİŞMAN, Giresun Fedarasyonu Başkanı Hasan TURAN,  Eynesil Dernekler Fedarasyonu Başkanı Mehmet Halil HAYTA ve EYDEF yönetim kurulu üyeleri,  Bakırköy Eski Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yaşar KELLECİ, Giresun Vakfı  ve Zeytinburnu Belediye Eski Başkanı  Adil EMECAN, Eynesilliler Derneği  Yön. Kur. Üyesi  Av. Halil İbrahim TÜRKYILMAZ, Levent GÖRNAZ, Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa CİVEK,  Ayazağa Sanayici Esnaf ve İşadamları Dernek Başkanı Osman SELVİ, Nilüfer Gökay Okul Aile Birliği Başkanı Zikri TOPAL,  Eynesil Gençlik Platformu  temsilcileri, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Hüseyin KURUCU, Kemaliye Köyü Muhtarı Mustafa CIVAK, Eynesil Köy ve Mahalle Dernek Başkanları çok sayıda bürokrat, işadamı ve yüzlerce davetli misafir katıldı.
Gecede Eynesil Kemali Köyü Derneği Folklor Ekibinin gösterisi büyük alkış aldı.


 
Mavi Karadeniz TV’den canlı ekranlara gelen programda Erdoğan EROL, Zeynep BAŞKAN, Erdal GÜVENDİ sahne aldı.

 
Eynesil Kemaliye Köyü Dernek Başkanı Erkan CIVAK  “Eynesil Kemaliye Köyü olarak geceyi yapmaktaki amaçlarının birlik beraberliği pekiştirmek, dostlarımızı bir araya getirmek ve kaynaşmayı sağlamak olduğunu söyledİ. CIVAK, Eynesil  Kemaliyeliler olarak; siz dostlarımız sayesinde  sıcak bir gece yaşadıklarını ifade ederek, 1997 kurulan derneğimiz sizlerin gücüyle bu günlere emin  ve bir o kadar da sağlam adımlarla geldi. Gecemize katılıp bizleri onurlandırdığınız için her misafirimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.


 
Eynesil Kemaliye Köyü Dernek Başkanı Erkan CIVAK; bu güne kadar ki  desteklerinden  ötürü  Eynesil Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim TOPAL, Adil EMECAN  ve Mustafa SARIGÜL ’e  teşekkür plaketi verildi.


 
Gecenin tüm masraflarını üstlenen Şişli Belediye Başkanı Mustafa SARIGÜL, “Ayazağa ve Kemaliye Köyü’nü SARIGÜL’den asla koparamazlar. Ayazağa’nı  Sarıyer’e bağlayarak SARIGÜL’e çelme taktıklarını zannedenler yanılıyor” dedi. “Bana Eynesil Kemaliye Köylülerini sorsalar ki  kim bu insanlar diye? Ben sadece üç sözle anlatırım. Mert insanlar. Sözünün eri insanlar. Dürüst adamlar ”dedi. 


ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
 
Giresun büyük şehir olmalı mı?
EVET
HAYIR
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Ören-der piknik 2012
Ören Beldesi Cami
Ören Köyü Slayt
Ören Horonu Sazalanı Hatırası
Ören-der piknik 2011
[ Tümünü Göster ]

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
türkiye kupası, hakim, Genç, Alparslan Erdem, İstanbul, Bülent Ersoy, Türk, İngiltere, Emre Aktaş, Uğur İnceman, Serdar Özkan, Manisaspor, Sabah, Ferrari, Sakarya, Süper Lig, Yıldırım, Fenerbahçe, foto, Man, Brezilya, fotoğraflar, Mustafa Denizli, Everton, Mini, Tokat, Taraf, Haber, Paris Hilton, Bucaspor,
 
|   Copyright © 2014 orenbeldesi.com Tüm Hakları Saklıdır.

 Site içeriğinin veya materyallerin başka bir yerde izinsiz yayınlanması kesinlikle yasaktır. !