orenbeldesi.com | Guncel Tarafsiz Haberin Dogru Adresi
HOCAMIZA GEÇMİŞ OLSUN
Hüseyin Hayri Eren (Fahr'inin Mehmet) geçirdiği kaza sonucu ameliyat oldu
ÇOCUK SUSAR SEN SUSMA
115 hamile çocuk! ..Bu utanç tablosunu yaratanlar yargılansın
GİRESUN SPOR ÇEYREK FİNALDE
Giresunspor Ziraat Türkiye Kupasında adını çeyrek finale yazdırdı
EYNESİL YASA BÜRÜNDÜ
Ören Spor'un genç sporcusu trafik kazasında vefat etti
Trabzon'da uçak pisten çıktı
Trabzon’da pistten çıkan uçağın pilotunun ilk ifadesi ortaya çıktı
Kadırgaya Nostaljik Yürüyüş

Kadırgaya Nostaljik Yürüyüş

  Bu haber 16 Nisan 2013, SALI 17:05:39 eklenmiştir. 1755 kez okunmuştur.
Kadırgaya Nostaljik Yürüyüş Dr İsmail Çetin'in organize ettiği Kadırgaya Nostaljik Yürüyüş 26 Haziran Çarşamba sabahı start alıyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DUYURU

Ören köyünden bir grup arkadaşımızla beraber, sadece ören köyü bay ve bayanlarına açık olmak üzere, haziran ayının son haftası içerisinde, yürüyerek kadırga yaylasına gitme etkinliği planlamaktayız.  bu etkinlik mümkün olduğunca dedelerimizin ve ninelerimizin kullandığı güzergahlar üzerinden ve 3 günlük olarak planlanmaktadır.

planladığımız etkinliğin amacı sadece bir doğa yürüyüşü değildir; bu kültürel etkinlik, bizim hem geçmişimize yapacağımız bir zamanda yolculuk ve hemde gelecek nesillere bırakacağımız bir gelenek olsun istiyoruz.  yaklaşık 25-30 kişilik bir grupla bu aktiviteyi gerçekleştirmek istiyoruz ve şu anda kesin olarak katılacağını beyan eden 15 civarında arkadaşımız mevcuttur. Bu amaçla facebookda oluşturduğumuz Kadırgaya Nostaljik Yürüyüş adlı bir grubumuz mevcut olup, bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi oradan da temin edilebilir. Ulaşamayabilecekler için yürüyüşün kabaca programı aşağıda sunulmuştur;


Kadırgaya yürüyüş programı: 1. gün (tercihen 26 Haziran çarşamba günü) sabah çok erken saatte, 6 gibi yola çıkış. 3.5-4 saatlik yürüyüşler ve ardından 45 dakika mola( toplam 11-12 saatlik yürüyüş ve 2 saatlik mola süresi). 1. günün akşamı çadırlarda konaklama. 2. gün (perşembe) sabah yine çok erken saatte yola çıkış ve arada 45 dakikalık bir dinlenme ile beraber 8 saatlik bir yürüyüşle perşembe öğleden sonra kadırgaya ulaşma ve çadırlarda konaklama. üçüncü gün (cuma günü) kadırga pazarını yapma ve öğlen 12 gibi 3 saatlik bir yürüyüşle ziganaya ulaşım. bizi orada bekleyecek vasıtalarımızla akşam saatlerinde köye dönüş.


Yürüyüşe katılmak isteyen dostlarımızın ve arkadaşlarımız facebook grubumuza katılabilirler veya benimle iletişim kurabilirler.

dr ismail çetin
drismailcetin@hotmail.com
0542 595 83 57

haber: dizgine.comETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
cevdet sılalı
hassasiyet
sayın çetin bu etkinliğinizden dolayı sizleri kutluyorum ,fakat cuma günü 12 de ziganaya hareket demişsiniz,cuma namazı yaklaşık 12/30 da ,namaz vakitleride dikkate alınmalıdır,yoksa katılımcılar sadece böyle hassasiyetleri olmayanlardanmı oluşacak,ona göre katılalım,saygılarımla..


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
 
Giresun büyük şehir olmalı mı?
EVET
HAYIR
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Ören-der piknik 2012
Ören Beldesi Cami
Ören Köyü Slayt
Ören Horonu Sazalanı Hatırası
Ören-der piknik 2011
[ Tümünü Göster ]

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Fenerbahçe, Manisaspor, seksi, Bülent Ersoy, Almanya, proje, Sabah, Emre Aktaş, Sivasspor, Umut Bulut, Bayern Münih, Zaman, İstanbul, fotoğraflar, Final, Man, foto, Bugün, Mart, Büyükşehir Belediyespor, Serdar Özkan, Tokat, Mustafa Denizli, Akşam, İstanbul, Ferrari, Galatasaray, ebru gündeş, Paris Hilton, İbrahim Tatlıses,
 
|   Copyright © 2014 orenbeldesi.com Tüm Hakları Saklıdır.

 Site içeriğinin veya materyallerin başka bir yerde izinsiz yayınlanması kesinlikle yasaktır. !