orenbeldesi.com | Guncel Tarafsiz Haberin Dogru Adresi
ÖZDİLEK AVM EYNESİL DEDİ
Eynesil Kemaliye köyü eski Dernek Başkanı Hasan Cıvak'ın başına talih kuşu kondu
ÖREN-RABİA NAZ VATAN'A AĞLIYOR
Rabia Naz VATAN (10) kızımızı kaybettik
FATMA TUFANOĞLU VEFAT ETTİ
Ören Beldesi Camidüzü mahallesi sakinlerinden Fatma TUFANOĞLU vefat etti
'şeker fabrikaları' daveti
Karamollaoğlu'ndan, Hatay'a giden ünlülere 'şeker fabrikaları' daveti
Ahmet Ceylan'ın eşi vefat etti
Eynesil Medyası gazetecilerinden Ahmet CEYLAN eşi Tenzile CEYLAN vefat etti
Eynesil ile Oğuz yolu

Eynesil ile Oğuz yolu

  Bu haber 10 Haziran 2013, Pazartesi 09:34:07 eklenmiştir. 2081 kez okunmuştur.
Eynesil ile Oğuz yolu Ören Beldemizle yayla sorunumuz var ama bazı sorunlarımızı onunla bağdaşlaştırmak istemiyorum

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eynesil ile Oğuz yolu çalıştırılsın

Beşikdüzü Oğuz Beldesi Belediye Başkanı Şakir Yenigün yaklaşan yerel seçimler öncesi Beşikdüzü Belediye Beşikdüzü Oğuz Beldesi Belediye Başkanı Şakir Yenigün yaklaşan yerel seçimler öncesi Beşikdüzü Belediye Başkan Aday Adaylığı ve Eynesil - Oğuz bağlantı yolu hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu. Başkan Aday Adaylığı ve Eynesil - Oğuz bağlantı yolu hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Şakir Yenigün Eynesil ilçesine sadece 7 km uzaklıkta olduklarını ve il olarak Trabzon iline bağlı bulunduklarını, Sis Dağı yaylasına Ulaşımın en kısa olduğu Eynesil Bağlantı yolunu Karayolları ağına aldırmak için mücadele ettiklerini ama karayolları genel müdürlüğünce uygun görünmediğini söyledi. Beşikdüzü Oğuz Belde Belediye Başkanı Şakir Yenigün Belediye Başkanlığı döneminde yaptıkları başarılı çalışmaları tek tek sıralayıp Oğuz beldesinde eksik hizmet bırakmak istemediklerini söyledi.  Yenigün “ Eynesil bağlantı yolumuz stabilize bir yol, yol yapım aşamasında biraz sapmalar olmuş, vatandaşa yol denilince imtina ediyor. Vermek istemiyor. Bu yol yapılmış olsa Eynesil bize daha yakın. Kış şartlarını düşünüldüğünde dere içine kar pek fazla düşmüyor. Yol kullanılmaya elverişli olsa biz bu yolu kullanır Eynesil’e gidiş gelişimiz sağlanır. Ören Beldemizle yayla sorunumuz var ama bazı sorunlarımızı onunla bağdaşlaştırmak istemiyorum. Ören Beldesiyle Oğuz Beldesindeki vatandaşlarımızın bir birleriyle akrabalık dereceleri var. Ören Beldesi ile Oğuz Beldesi arasında bulunan değirmen yolunu kendi imkânlarımıza bağladım. Eynesil ve Ören Belde Belediye Başkanlarımızla görüşüp uygun bir köprü yapmak istedik. Olmadı.  Ama biz kendi imkânlarımızla kendi bulunduğumuz bölgede çalışma yaptık. Onlar mevcut alanı çukurlaştırdılar. Başkanın kendisine ait bir siyasi çizgisi var ve kendilerine karışmamız doğru olmaz” dedi. 

“Partim görev verirse hazırım”
 
Oğuz Beldesinde yapılacak olan ne kadar iş varsa elinden geldiğince yapmaya çalıştıklarını ve 

Kendisinin hiçbir zaman işten kaçmadığını ve çalışmayı çok sevdiğini söyleyen Yenigün partisi görev verdiğinde görevini en iyi şekilde yapacak olduğunu ifade etti. Yenigün “ Teşkilatım bana ne derse ben onu yaparım. Ben çalışmayı severim. Görev hem istenir hem alınır. Ben şu an belediye başkanıyım. Gönül ister ki tekrar Belediye başkanı olarak devam edeyim ister. Ama partim bana ne görevi verirse yapmaya hazırım” dedi.  

Fikret BODUR www.eynesilajans.comETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
 
Giresun büyük şehir olmalı mı?
EVET
HAYIR
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Ören-der piknik 2012
Ören Beldesi Cami
Ören Köyü Slayt
Ören Horonu Sazalanı Hatırası
Ören-der piknik 2011
[ Tümünü Göster ]

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Gülben Ergen, Taraf, Süper Lig, Man, Hilton, Everton, İbrahim Tatlıses, Yorum, Konyaspor, , Alparslan Erdem, Manchester City, Sakarya, Zaman, Bayern Münih, Gençlerbirliği, Brezilya, Atletico Madrid, Mart, Umut Bulut, canlı, Klip, Mustafa Denizli, seksi, Juventus, Türk, Serdar Özkan, Fatih Tekke, foto, Fenerbahçe,
 
|   Copyright © 2014 orenbeldesi.com Tüm Hakları Saklıdır.

 Site içeriğinin veya materyallerin başka bir yerde izinsiz yayınlanması kesinlikle yasaktır. !