orenbeldesi.com | Guncel Tarafsiz Haberin Dogru Adresi
ÖZDİLEK AVM EYNESİL DEDİ
Eynesil Kemaliye köyü eski Dernek Başkanı Hasan Cıvak'ın başına talih kuşu kondu
ÖREN-RABİA NAZ VATAN'A AĞLIYOR
Rabia Naz VATAN (10) kızımızı kaybettik
FATMA TUFANOĞLU VEFAT ETTİ
Ören Beldesi Camidüzü mahallesi sakinlerinden Fatma TUFANOĞLU vefat etti
'şeker fabrikaları' daveti
Karamollaoğlu'ndan, Hatay'a giden ünlülere 'şeker fabrikaları' daveti
Ahmet Ceylan'ın eşi vefat etti
Eynesil Medyası gazetecilerinden Ahmet CEYLAN eşi Tenzile CEYLAN vefat etti
EYNESİL ÖREN-DER'de buluştu

EYNESİL ÖREN-DER'de buluştu

  Bu haber 28 Eylul 2014, Pazar 23:23:38 eklenmiştir. 3918 kez okunmuştur.
EYNESİL ÖREN-DER\'de buluştu İstanbul'daki Eynesil Köy ve Mahalle Dernekleri Ören Derneğinde buluştu

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  FOTOGRAFLAR GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

   Eynesil İlçesi Köy ve Mahalle Dernek Başkanları ve Yöneticileri İstanbul Ümraniye'deki Ören Beldesi Derneğinde Sabah Kahvaltısında bir araya geldi.

  Ören Derneğinin vermiş olduğu sabah kahvaltısında bir araya gelen dernek başkan ve yöneticileri toplantının gündemi olan Eynesil Dernekler Federasyonu (EYDEF) in çalışmaları ve resmi olarak üye olmayan derneklerinde EYDEF'e üye olunması hakkında konular konuşuldu.

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Ören Dernek Başkanı Çavuş Metin ÖZARSLAN katılımcı Dernek başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür ederek,toplantıya çağrılan veya mesajla haber verilen isimleri tek tek okuyarak.bilgi verdi.,

   Eynesil Dernekler Birliği kurucu üyelerinden ve eski Eynesil Birliği Dernek Başkanı Hüseyin KURUCU'nun toplantının gündemi ile ilgili konuşmasının ardından söz alan, Balcılı Dernek Başkanı Ayhan ARSLAN, kendisinin federasyon eski başkanı olduğunu,bu zamana kadar yapılan çalışmaların maddi-manevi içerisinde olduğunu ve bütün derneklerin üye olması gerektiğini vurguladı.

   Ören Derneği eski Başkanı Mustafa EREN, üye olmayan bütün derneklerinde Federasyon üyesi olması gerektiğini söyleyerek bunun için burada resmi adımların atılması gerektiğini vurguladı.

   Kemaliye Dernek Başkanı Hasan CİVAK kendi derneklerinin önceki dernek başkanı döneminde federasyona verilen üyelik için dosyanın hennüz işlemde olmadığını ve kendi yönetimi olarak tekrar üyelik dosyası hazırlayıp federasyona sunacağını belirtti.Ayrıca CİVAK  Eynesil Belediyesinin yeterli hizmet ve çalışmalar yapmadığını ve Eynesil için projeler hazırlayarak büyük emek sarfeden Eynesil'e katkı sağlamaya çalışan Av. İbrahim TOPAL'a da haksızlık yapıldığını vurguladı.

   Köseli Mahalle Kurucu Dernek Başkanı EYDEF Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin KARADAĞ, bu zamana kadar üye olan-olmayan bütün dernekleri EYDEF'in etkinliklerine ve toplantılarına davet edip üye olunmasını defalarca kez yenilediklerini ve sonuç alamadıklarını belirtti.KARADAĞ, bugün burada sağlam kalıcı kararlar alınıp adımlar atılmasını ve bütün dernekleri EYDEF çatısı altında buluşmaya davet etti.

   Dereköy Dernek Başkanı EYDEF Yönetim Kurulu üyesi Nizamettin MİCAN, federasyon olarak bir bütün olunacaksa diğer derneklerin neden üye olmadığını ve birlik beraberliğin ortak adım atmaktan geçtiğini söyledi.Üye olmayan derneklerin üye olmasını ve Eydef-i ondan sonra eleştirmesi gerektiğini söyledi.

   Ören Dernek Başkanı Çavuş Metin ÖZARSLAN. Eydef'e resmi olarak üye olacaklarını ve federasyon çatısı altında daha güçlü olunacağını,yaptırım gücünün artacağını söyleyerek, Belde ve İlçe Belediyeleri bu güç karşısında yapılması gereken çalışmalara duyarsız kalamıyacağını vurguladı. ÖZARSLAN,,EYDEF'in kurumsallaşması gerektiğini söyleyerek,derneklerin güçlerini birleştirerek daha somut adımlar atması için Sisdağı yolunun asfatlanması..Zıva Grup yolunun yapılması.Dizgine Mesire alanına Proje geliştirilmesi ve Eynesil sahillerine Plajlar yapılarak Ailelere yönelik sosyal tesisler açılması gerektiğini söyledi.

  Bir sonraki  toplantının 22 Ekim 2014 Çarşamba akşamı saat 20:00 de GOP Yıldıztabya Aralık köyü derneğinde yapılması kararlaştırıldı.

FOTOGRALAR GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
 
ÖREN BELEDİYESİ KAPANMA DURUMUNDA
Ören Köyü Olarak Kalsın
Eynesil İlçesinin Mahallesi Olsun
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Ören-der piknik 2012
Ören Beldesi Cami
Ören Köyü Slayt
Ören Horonu Sazalanı Hatırası
Ören-der piknik 2011
[ Tümünü Göster ]

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
türkiye kupası, Manchester City, fotoğraflar, Gençlerbirliği, gol, Fenerbahçe, Ferrari, Van, Brezilya, Madonna, Atletico Madrid, Büyükşehir Belediyespor, Sabah, Gökhan Ünal, video, Bülent Ersoy, Sosyal, Konyaspor, Alparslan Erdem, Juventus, Hızlı, Şebnem Ferah, Akşam, Sinan Engin, Taraf, Aykut Kocaman, İbrahim Tatlıses, Everton, Mini, Türk,
 
|   Copyright © 2014 orenbeldesi.com Tüm Hakları Saklıdır.

 Site içeriğinin veya materyallerin başka bir yerde izinsiz yayınlanması kesinlikle yasaktır. !