orenbeldesi.com | Guncel Tarafsiz Haberin Dogru Adresi
HOCAMIZA GEÇMİŞ OLSUN
Hüseyin Hayri Eren (Fahr'inin Mehmet) geçirdiği kaza sonucu ameliyat oldu
ÇOCUK SUSAR SEN SUSMA
115 hamile çocuk! ..Bu utanç tablosunu yaratanlar yargılansın
GİRESUN SPOR ÇEYREK FİNALDE
Giresunspor Ziraat Türkiye Kupasında adını çeyrek finale yazdırdı
EYNESİL YASA BÜRÜNDÜ
Ören Spor'un genç sporcusu trafik kazasında vefat etti
Trabzon'da uçak pisten çıktı
Trabzon’da pistten çıkan uçağın pilotunun ilk ifadesi ortaya çıktı
EYNESİL ÖREN-DER'de buluştu

EYNESİL ÖREN-DER'de buluştu

  Bu haber 28 Eylul 2014, Pazar 23:23:38 eklenmiştir. 3773 kez okunmuştur.
EYNESİL ÖREN-DER\'de buluştu İstanbul'daki Eynesil Köy ve Mahalle Dernekleri Ören Derneğinde buluştu

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  FOTOGRAFLAR GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

   Eynesil İlçesi Köy ve Mahalle Dernek Başkanları ve Yöneticileri İstanbul Ümraniye'deki Ören Beldesi Derneğinde Sabah Kahvaltısında bir araya geldi.

  Ören Derneğinin vermiş olduğu sabah kahvaltısında bir araya gelen dernek başkan ve yöneticileri toplantının gündemi olan Eynesil Dernekler Federasyonu (EYDEF) in çalışmaları ve resmi olarak üye olmayan derneklerinde EYDEF'e üye olunması hakkında konular konuşuldu.

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Ören Dernek Başkanı Çavuş Metin ÖZARSLAN katılımcı Dernek başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür ederek,toplantıya çağrılan veya mesajla haber verilen isimleri tek tek okuyarak.bilgi verdi.,

   Eynesil Dernekler Birliği kurucu üyelerinden ve eski Eynesil Birliği Dernek Başkanı Hüseyin KURUCU'nun toplantının gündemi ile ilgili konuşmasının ardından söz alan, Balcılı Dernek Başkanı Ayhan ARSLAN, kendisinin federasyon eski başkanı olduğunu,bu zamana kadar yapılan çalışmaların maddi-manevi içerisinde olduğunu ve bütün derneklerin üye olması gerektiğini vurguladı.

   Ören Derneği eski Başkanı Mustafa EREN, üye olmayan bütün derneklerinde Federasyon üyesi olması gerektiğini söyleyerek bunun için burada resmi adımların atılması gerektiğini vurguladı.

   Kemaliye Dernek Başkanı Hasan CİVAK kendi derneklerinin önceki dernek başkanı döneminde federasyona verilen üyelik için dosyanın hennüz işlemde olmadığını ve kendi yönetimi olarak tekrar üyelik dosyası hazırlayıp federasyona sunacağını belirtti.Ayrıca CİVAK  Eynesil Belediyesinin yeterli hizmet ve çalışmalar yapmadığını ve Eynesil için projeler hazırlayarak büyük emek sarfeden Eynesil'e katkı sağlamaya çalışan Av. İbrahim TOPAL'a da haksızlık yapıldığını vurguladı.

   Köseli Mahalle Kurucu Dernek Başkanı EYDEF Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin KARADAĞ, bu zamana kadar üye olan-olmayan bütün dernekleri EYDEF'in etkinliklerine ve toplantılarına davet edip üye olunmasını defalarca kez yenilediklerini ve sonuç alamadıklarını belirtti.KARADAĞ, bugün burada sağlam kalıcı kararlar alınıp adımlar atılmasını ve bütün dernekleri EYDEF çatısı altında buluşmaya davet etti.

   Dereköy Dernek Başkanı EYDEF Yönetim Kurulu üyesi Nizamettin MİCAN, federasyon olarak bir bütün olunacaksa diğer derneklerin neden üye olmadığını ve birlik beraberliğin ortak adım atmaktan geçtiğini söyledi.Üye olmayan derneklerin üye olmasını ve Eydef-i ondan sonra eleştirmesi gerektiğini söyledi.

   Ören Dernek Başkanı Çavuş Metin ÖZARSLAN. Eydef'e resmi olarak üye olacaklarını ve federasyon çatısı altında daha güçlü olunacağını,yaptırım gücünün artacağını söyleyerek, Belde ve İlçe Belediyeleri bu güç karşısında yapılması gereken çalışmalara duyarsız kalamıyacağını vurguladı. ÖZARSLAN,,EYDEF'in kurumsallaşması gerektiğini söyleyerek,derneklerin güçlerini birleştirerek daha somut adımlar atması için Sisdağı yolunun asfatlanması..Zıva Grup yolunun yapılması.Dizgine Mesire alanına Proje geliştirilmesi ve Eynesil sahillerine Plajlar yapılarak Ailelere yönelik sosyal tesisler açılması gerektiğini söyledi.

  Bir sonraki  toplantının 22 Ekim 2014 Çarşamba akşamı saat 20:00 de GOP Yıldıztabya Aralık köyü derneğinde yapılması kararlaştırıldı.

FOTOGRALAR GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
 
Giresun büyük şehir olmalı mı?
EVET
HAYIR
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Ören-der piknik 2012
Ören Beldesi Cami
Ören Köyü Slayt
Ören Horonu Sazalanı Hatırası
Ören-der piknik 2011
[ Tümünü Göster ]

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
hakim, Turkcell, Arkas, Hilton, İstanbul, Kasımpaşa, Madonna, Haber, internet, Yıldırım, Juventus, Genç, Beşiktaş, Klip, Taraf, Final, seksi, Belediye Başkanı, Tokat, Avrupa, Gençlerbirliği, Mini, Hızlı, Manchester City, İbrahim Tatlıses, Gökhan Ünal, türkiye kupası, Şebnem Ferah, , Aykut Kocaman,
 
|   Copyright © 2014 orenbeldesi.com Tüm Hakları Saklıdır.

 Site içeriğinin veya materyallerin başka bir yerde izinsiz yayınlanması kesinlikle yasaktır. !