orenbeldesi.com | Guncel Tarafsiz Haberin Dogru Adresi
ÖZDİLEK AVM EYNESİL DEDİ
Eynesil Kemaliye köyü eski Dernek Başkanı Hasan Cıvak'ın başına talih kuşu kondu
ÖREN-RABİA NAZ VATAN'A AĞLIYOR
Rabia Naz VATAN (10) kızımızı kaybettik
FATMA TUFANOĞLU VEFAT ETTİ
Ören Beldesi Camidüzü mahallesi sakinlerinden Fatma TUFANOĞLU vefat etti
'şeker fabrikaları' daveti
Karamollaoğlu'ndan, Hatay'a giden ünlülere 'şeker fabrikaları' daveti
Ahmet Ceylan'ın eşi vefat etti
Eynesil Medyası gazetecilerinden Ahmet CEYLAN eşi Tenzile CEYLAN vefat etti
ÖRENLİLERDEN MUHTEŞEM GECE

ÖRENLİLERDEN MUHTEŞEM GECE

  Bu haber 28 ARALIK 2015, Pazartesi 09:59:10 eklenmiştir. 3946 kez okunmuştur.
ÖRENLİLERDEN MUHTEŞEM GECE ÖREN DERNEĞİ YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR GECESİ

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ÖRENLİLERDEN MUHTEŞEM GECE

ÖREN DERNEĞİ YARDIMLAŞMA VE KÜLTÜR GECESİ

FOTOGRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

   İstanbul Ören Derneğinin aylardir üzerinde titizlikle durup çalışarak organize ettiği kültür ve Dayanışma Gecesini Ümraniye Prenses Düğün Salonun da yoğun katılım ile gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Çavuş Metin ÖZARSLAN’ın açılış konuşmasının ardından  Ören Köyünün yetiştirdiği genç yeteneğimiz Alihan Bal Ören Folklor Ekibine Horon çalmasiyla basladi ve ardından Ali Kemal AKTAŞ ve zurnacisi tarafından davul horonu çalındı.

 Gecemiz de Protokol olarak Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Syn. Sabri UZUN,  1. sınıf Emniyet Müdürü Syn. Şinasi Yılgın,  Eski Giresun Federasyonu Başkanı Akparti Istanbul Milletvekili Syn Hasan TURAN, Akparti Giresun Milletvekili Cemal ÖZTÜRK, Giresun Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Syn. Mustafa EREN, Giresun Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Syn. Adem BAYRAM, Ümraniye Giresunlular Dernek başkanı Syn. Numan KASAP ve yönetimi, Kartal Giresunlular Derneği Başkanı Syn. Reşat DANDİN ve yönetimi,   Eynesil Ören Beldesi Erzikıran Mahalle Muhtarı Syn. Gültekin EMEKSİZ, Belen Dernek Başkanı Syn. Ahmet KARA, Eynesil Kemaliye Dernek Başkanı Syn. Hasan CIVAK ve yönetimi, Eynesil Kemerli Köyü Dernek Başkanı Syn. Hüseyin İŞCİ ve yönetimi, Eynesil İshaklı Köyü Dernek Başkanı Syn. Güngör BODUR ve yönetimi,  Eynesil Köseli Mahallesi Dernek Başkanı Syn. Halil BİTİŞ ve yönetimi,  Eynesilliler Dernek Başkanı Syn. Mustafa CİVEK ve yönetimi,  Eynesil Dereköy Dernek Başkanı Syn. Murat KILIÇ ve yönetimi,  Eynesil Aralık Köyü Dernek Başkanı Syn. Murat BAŞ ve yönetimi, Gop Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı Syn. Hüseyin KARADAĞ ve yönetimi, Eynesil STK temsilcileri,  Trabzon Şalpazarı Dernekler Federasyonu Başkanı Syn. Semih DURMUŞ , Şalpazarı Sinlice Dernek Başkanı Syn. Ali ERATA, Şalpazarı Sayvançatak Dernek Başkanı Syn. Erol YANIK, TMMO başkanlığını yapmış yönetim kurulu üyesi Syn. Mehmet TORUN,Hakiş Konfederasyonlar Sekreteri Syn. Ali Osman KART, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcısı Syn.Avni ARSLAN, Ankara GEÇ (Görele-Çanakçı-Eynesil) Dernek başkan Syn. Hasan USTA ve yönetimi, Avrupa Ören Derneği yönetiminden Syn. Mustafa BAL, Ören Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Syn. Aydın ÇALIŞKAN, işadamlarımız ve Esnaf Sponsorlarımız  geceye katılan misafirlerimizdi.

   Gecemizin sunuculuğunu Gökhan ÖZARSLAN ve Elif Neslihan SAĞIR yaptı. Gecede Derneğimiz tarafından Eğitime Katkılarından dolayi Ali Osman KART ve Ali İhsan ÖREN e plaket takdim edildi. Gecede ayrıca Muhammed Emir EKİZ ve İbrahim EKİZ e Spor alanındaki başarılarından dolayı Plaket Takdim edildi. Yine ayrica Ahmet Nihat EMEKSİZ e ÖSS sınavında 1. liginden dolayi plaket takdim edildi.

   Derneğimizin 15.yıl kuruluş  yılı münasebetiyle 15 adet çeyrek altın çekiliş yapıldı. 2 adet bayan kol saati hediye edildi. Gecede BBP İstanbul il başkanı Eynesil Dereköylü hemşerimiz Syn. Mustafa Mican gecede dernek lokaline bir adet LCD tv bağışladı.

   Eynesil ilçesi köyleri ve Ören Beldemizin sorunlarının çözümü ile ilgili Eynesil derneklerinin başlattığı imza kampanyası çalışmaları yürütüldü,

   Gecede gösterilen slayt gösterisi izleyiciler tarafından büyük beğeni kazandı.Gece Elifçe Ve Karadeniz Müziğini otantik olarak icra eden Sanatçımiz Apolas LERMİ sahne aldı.

  Ören Dayanışma Gecesi Mavi karadeniz TV ekranlarından 3 saat boyunca canlı yayın yapıldı.

   Dayanışma gecemize destek veren başta Ören Belediye Başkanı syn.Habib USTA’ya, bütün sponsorlarımıza ve Eynesil esnafına,sanatçı kardeşlerimize ve müzisyenlerimize, Ören Folkfor ekibimize, uzak yakın demeyip gecemize katılarak renk katan değerli hemşerilerimize ve gönül dostlarımıza, Medya Grubumuz Mavi Karadeniz TV’ye ve gecede resim ve video çekimi yapan Ağasar Haber Fatih MUHÇU' ya, Aylardır yoğun emek sarfedip bu gecenin oluşmasını sağlayan değerli Kadın Kolları ve Gençlik kollarımıza, yönetim kurulu üyelerine,  siz değerli hemşerilerimize ve gönül dostlarımıza teşekkür eder,şükranlarımızı sunarız.


ÖREN-DER
YÖN.K.ADINA
BAŞKAN
ÇAVUŞ METİN ÖZARSLANETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
 
Giresun büyük şehir olmalı mı?
EVET
HAYIR
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Ören-der piknik 2012
Ören Beldesi Cami
Ören Köyü Slayt
Ören Horonu Sazalanı Hatırası
Ören-der piknik 2011
[ Tümünü Göster ]

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Mini, Galatasaray, twitter, proje, Hülya Avşar, türkiye kupası, Juventus, Brezilya, Fatih Tekke, Sabah, Uğur İnceman, Belediye Başkanı, foto, Arkas, Oğulcan Engin, Alparslan Erdem, Bayern Münih, türkiye kupası, video, Akşam, Bugün, Türkiye, Almanya, Klip, Taraf, Final, , Avrupa, Mustafa Denizli, Yıldırım,
 
|   Copyright © 2014 orenbeldesi.com Tüm Hakları Saklıdır.

 Site içeriğinin veya materyallerin başka bir yerde izinsiz yayınlanması kesinlikle yasaktır. !